Blog 16.letého chlapce trpící dětským autismem , středně těžkou mentální retardací , dětskou spastickou obrnou , opožděným vývojem řeči a jinými poruchami mozku...
pondělí 21. září 2015
VÝLET DO OSTRAVSKÉ ZOO - pondělí 21. září 2015
Dnes jsme si udělali výlet do ostravské zoo . Počasí nám celkem přálo , akorát Míša pořádně prochladl a nyní kýchá kudy chodí :(
Svezli jsme se vláčkem , koukli do nového pavilonu a celkově byli s výletem spokojeni :)
Míšovi se nejvíce líbilo u hrochů - jsou to vážně velmi zajímavá zvířata ...
UŽ MÁME I PRVNÍ POCHVALU A JEDNIČKU S HVĚZDIČKOU - září 2015
Za těch pár dní , co Míša chodí do školy , dostal už první jedničku s hvězdičkou a dokonce i pochvalu :) Míša je šikovný kluk , třeba mu to vydrží ...
středa 2. září 2015
TROŠKU OPOŽDĚNÉ VYSVĚDČENÍ
Jelikož máma měla před prázdninama velké zdravotní problémy s nohou a nemohla mě vodit do školy , tak vysvědčení na mě čekalo dnes ve škole :)
Prošel jsem ,aneb jak máma říká : s vyznamenáním :)
Dokonce jsem dostal i diplom - vyhrál jsem druhé místo :)
sobota 15. srpna 2015
MÍŠA SLAVÍ 12. NAROZENINY - sobota 15. srpna 2015
Dnes jsme oslavovali Míšovy 12. narozeniny .
Krom narozeninového dortu Míša dostal novou Tatrovku , puzzle a stavebnice lego s hasičskými autíčky .
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)