pondělí 21. září 2015

VÝLET DO OSTRAVSKÉ ZOO - pondělí 21. září 2015



Dnes jsme si udělali výlet do ostravské zoo . Počasí nám celkem přálo , akorát Míša pořádně prochladl a nyní kýchá kudy chodí :(
Svezli jsme se vláčkem , koukli do nového pavilonu a celkově byli  s výletem spokojeni :)
Míšovi se nejvíce líbilo u hrochů - jsou to vážně velmi zajímavá zvířata ...












































UŽ MÁME I PRVNÍ POCHVALU A JEDNIČKU S HVĚZDIČKOU - září 2015

Za těch pár dní , co Míša chodí do školy , dostal už první jedničku s hvězdičkou a dokonce i pochvalu :) Míša je šikovný kluk , třeba mu to vydrží ...



středa 2. září 2015

TROŠKU OPOŽDĚNÉ VYSVĚDČENÍ


Jelikož máma měla  před prázdninama velké zdravotní problémy s nohou a nemohla mě vodit do školy , tak vysvědčení na mě čekalo dnes ve škole :)
Prošel jsem ,aneb jak máma říká : s vyznamenáním :)
Dokonce jsem dostal i diplom - vyhrál jsem druhé místo  :)



 
 

sobota 15. srpna 2015

MÍŠA SLAVÍ 12. NAROZENINY - sobota 15. srpna 2015



Dnes jsme oslavovali Míšovy 12. narozeniny .
Krom  narozeninového dortu Míša dostal novou Tatrovku , puzzle a stavebnice lego s hasičskými autíčky .